صاف صادق اهوازی
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - پنجشنبه ٢٩ فروردین ،۱۳۸٧
قابل توجه مردم و مسوولان کشورهای خارجی ، به ویژه حوزه ی خلیج فارس .گول نخورید . هیچ خلیجی به نام العربی یا عربی وجود ندارد . نام خلیج العربی یا خلیج عربی جعلی است . چوب این نام جعلی را متقلبان و دشمنان ایران و ایرانیان ، بر بام دهن های خراب شان ، علم کرده اند ؛ غافل از این که چوب همین اقدام ناجوانمردانه ی شان را خواهند خورد . چیزی به نام جعلی خلیج عربی وجود نداشته و ندارد . تنها نامی که از قدیم الایام بر جای مانده و هم چنان پا برجا خواهد ماند ، " خلیج فارس " است که امروزه بر تارک جهان، به ویژه خاور میانه می درخشد .
تا ایران و ایرانی زنده هست ، خلیج فارس هم چون خاری است در چشمان دشمنان ایران و انقلاب اسلامی . پاینده ایران . سلام و درود بر ایرانیان و همیشه جاری و با عظمت ، خلیج فارس .
نویسنده: حبیب اله بهرامی - سه‌شنبه ٢٧ فروردین ،۱۳۸٧

 

ولادت 
 
حضرت امام حسن عسکری (ص) 
  مبارک باد

نویسنده: حبیب اله بهرامی - یکشنبه ٢٥ فروردین ،۱۳۸٧
جراید : آب کارون به ۳ استان منتقل می شود

صاف صادق اهوازی : آبی که توی کارون نمانده که منتقل شود ! شاید منظورتان فاضلاب موجود در کارون باشد . مشکلی نیست ، منتقل کنید . اتفاقن جون می دهد که پسته های گریان  شهرهای پسته خیز را خندان کند و بالعکس ! در نهایت ، می رویم آب از کویت یا برادر عراق وارد می کنیم !!
نویسنده: حبیب اله بهرامی - یکشنبه ۱۱ فروردین ،۱۳۸٧
 فرارسیدن روز جمهوری اسلامی

و روز طبیعت

مبارک باد
نویسنده: حبیب اله بهرامی - پنجشنبه ۱ فروردین ،۱۳۸٧

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد     عالم پیر دگر باره جوان خواهد شد

عید نوروز خجسته و مبارک باد

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :