صاف صادق اهوازی
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - پنجشنبه ٢٩ فروردین ،۱۳۸٧
قابل توجه مردم و مسوولان کشورهای خارجی ، به ویژه حوزه ی خلیج فارس .گول نخورید . هیچ خلیجی به نام العربی یا عربی وجود ندارد . نام خلیج العربی یا خلیج عربی جعلی است . چوب این نام جعلی را متقلبان و دشمنان ایران و ایرانیان ، بر بام دهن های خراب شان ، علم کرده اند ؛ غافل از این که چوب همین اقدام ناجوانمردانه ی شان را خواهند خورد . چیزی به نام جعلی خلیج عربی وجود نداشته و ندارد . تنها نامی که از قدیم الایام بر جای مانده و هم چنان پا برجا خواهد ماند ، " خلیج فارس " است که امروزه بر تارک جهان، به ویژه خاور میانه می درخشد .
تا ایران و ایرانی زنده هست ، خلیج فارس هم چون خاری است در چشمان دشمنان ایران و انقلاب اسلامی . پاینده ایران . سلام و درود بر ایرانیان و همیشه جاری و با عظمت ، خلیج فارس .
حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :