صاف صادق اهوازی
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - شنبه ٢ آذر ،۱۳۸٧

روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان از روابط عمومی های برتر شدمسوول روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان در حال دریافت لوح تقدیر

مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان در بین مسوولان روابط عمومی های اداره های کل تعاون سراسر کشور از روابط عمومی های برتر شناخته شد و لوح تقدیر از دست دکتر سید احمد رسولی نژاد معاون پشتیبانی ، حقوقی و امور مجلس وزارت تعاون دریافت کرد ..

همایش مسوولان روابط عمومی اداره های کل تعاون سراسر کشور با حضور دکتر محمد عباسی وزیر تعاون و دو تن از معاونان وزارت تعاون ، برگزار شد.

در این همایش تخصصی ، آموزشی که با هدف آشنایی بیش تر با علم و هنر روابط عمومی ، معرفی الگوهای موفق روابط عمومی، ایجاد رقابت سالم و تقویت اطلاع رسانی برگزار شد ، آثار ارسالی روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان در حوزه ی " انتشارات و تبلیغات " به عنوان رتبه ممتاز شناخته شد و موفق به دریافت لوح تقدیر شد .

در لوح تقدیر معاون پشتیبانی ، حقوقی و امور مجلس وزارت تعاون  به حبیب اله بهرامی مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان آمده است : " بی تردید تلاش برای امر خطیر اطلاع رسانی و آگاه سازی اذهان عمومی ، با لحاظ کردن نوگرایی و خلاقیت در جهت ایجاد تعامل و رضایت مندی و همچنین افزایش شناخت از ارزش های والای فرهنگ تعاون ، همتی ویژه را در عرصه ی هنر هشتم می طلبد که به یاری خداوند یکتا ، سعی و کوشش مجدانه ، به مدد تدبیر و درایت جناب عالی این مهم را تحقق بخشیده است .

این لوح تقدیر نشان از ارج نهادن به دانش ، تلاش و تعهد شما در احراز رتبه ممتاز در حوزه انتشارات و تبلیغات  در بین مسوولان روابط عمومی های ادارات کل تعاون سراسر کشور می باشد . از خداوند متعال توفیق روزافزون شما را مسالت دارم . "

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :