صاف صادق اهوازی
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - سه‌شنبه ۱۱ فروردین ،۱۳۸۸

روزنامه صهیونیستی:

سگ نازپرورده شاه اردن در بیمارستانی در اسرائیل مرد

روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت " نوشت: سگ دوست داشتنی "عبدالله دوم " شاه اردن و ملکه "رانیا " همسر وی - که برای درمان به طور محرمانه به بیمارستانی در اسرائیل منتقل شده بود - با وجود تلاش پزشکان مرد.

 

صاف صادق اهوازی : "این جانب از طرف خود و تمامی طنز نویسان مسجدسلیمانی و اهوازی با کمال تاسف و تاثر و تالم و از صمیم قلب این مصیبت سگی ! را به شاه عزیز اردن و همسر سگ دوستش تسلیت می گوید و از همین جا آمادگی خود را برای فرستادن سگ های خیابانی شهرهای اهواز و مسجدسلیمان برای آن مصیبت دیدگان و داغداران ، اعلام می دارد تا قدری از سنگینی این مصیبت سگی از روی دوش شاه اردن و همسرش برداشته شود !!"

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :