صاف صادق اهوازی
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - جمعه ٥ اسفند ،۱۳٩٠

مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی

خوزستان رتبه دوم بخش خبر را کسب کرد


حبیب اله بهرامی روزنامه نگار خوزستانی و مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در هجدهمین جشنواره‌ی مطبوعات و خبرگزاری‌ها رتبه ی دوم بخش خبر را در مطبوعات استانی به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرنگار ما، در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره‌ی مطبوعات و خبرگزاری‌ها- که در تالار وحدت تهران برگزار شد- "حبیب اله بهرامی" از هفته نامه "ندای جنوب" با خبر "آب شرب در اهواز آتش گرفت"  در بخش خبر مطبوعات استانی رتبه دوم این جشنواره را به دست آورد.

این گزارش حاکی است: تعداد 14 هزار و 20 اثر فرستاده شده به جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها در شش بخش خبرگزاری‌های رسمی، مطبوعات، نشریات، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی اینترنتی، بخش ویژه و بخش دانشجویی رقابت ‌کردند.

در این جشنواره، مطبوعات سراسری با هزار و 725، استانی شش هزار و 876 اثر، خبرگزاری‌ها 537 اثر، پایگاه‌های اینترنتی 139 اثر و بخش دانشجویی با چهار هزار و 400 اثر شرکت کردند.

به نفرهای نخست برگزیده این جشنواره مبلغ 50 میلیون ریال، بورسیه تحصیلی، لوح تقدیر و تندیس جشنواره و به نفرات دوم و سوم به ترتیب 15 و 10 میلیون ریال و لوح تقدیر اهدا کردند.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :