صاف صادق اهوازی
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - پنجشنبه ٢٥ آبان ،۱۳٩۱

ایبنانیوز به نشانی www.ibnanews.ir انتقال یافت.

اختلال پیش آمده در دسترسی کاربران به آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز) برطرف شد و این پایگاه اطلاع رسانی از امروز 25/08/1391 منحصراً در دامنه ملی آی. آر به نشانی www.ibnanews.ir قابل دسترس است.

مدیرمسوول ایبنانیوز با اعلام این مطلب، گفت: سقوط ارزش پول ملی کشور و نوسانات ماه های اخیر نرخ ارز باعث زیان مالی شرکت های حوزه IT شده است و در همین راستا شرکت "میهن هاست" که واسطه خرید دامنه ی ایبنانیوز دات.کام بود، از چند هفته پیش در اقدامی غیرحرفه ای و بدون اعلام یا اقدام قبلی برای ترانسفر دامنه ها، به طور ناگهانی ارایه خدماتی نظیر تمدید دامنه های دات.کام را متوقف کرد و این مسأله باعث شد که نتوانیم دامنه ibnanews.com را تمدید کنیم.

عضو شورای سردبیری ایبنا نیوز ضمن عذرخواهی از مخاطبان برای اختلال پیش آمده اعلام کرد: میزبانی ایبنانیوز نیز از شرکت دپلانت THE PLANET امریکا، به داخل ایران منتقل شده است تا از هرگونه اختلال احتمالی بعدی، در اثر تحریم ها، جلوگیری شود.

وی افزود: قطعاً این حادثه موجب زیان عمده به ایبنا نیوز و سردرگمی مخاطبان خواهد شد و به همین دلیل از همه وبلاگنویسان لر، سایت های اطلاع رسانی حوزه زاگرس و مطبوعات استان های اصفهان، لرستان، چهارمحال بختیاری، خوزستان خواهشمندیم که در این مقطع به یاری آژانس خبری بختیاری (ایبنا نیوز) بشتابند و به مخاطبان خود اعلام کنند که ایبنانیوز به نشانی www.ibnanews.ir انتقال یافته است.

این مقام مسوول در ایبنانیوز همچنین از همه وبلاگ نویسان و سایت های اطلاع رسانی حوزه زاگرس خواست لینک ایبنانیوز در صفحه پیوندهای خود را ویرایش کنند و نشانی جدید www.ibnanews.ir را درج نمایند.

 


 

 

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :