صاف صادق اهوازی
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - جمعه ۸ دی ،۱۳۸٥
چهارشنبه شب سه نفر از خدا بی خبر و زور گو توی زیتون کارمندی شاخ و شانه کشیدند!
این جاهلان با قمه به جان یک انسان وظیفه شناس افتادند.
زورگویان - که فکر می کردند  توی جنگل و در عصر حجر و در میان قبیله ی آدم خواران زندگی می کنند - با قمه از ناحیه ی گردن یک مامور راهنمایی و رانندگی را زخمی کردند و آن گاه گریختند.
با دیدن این صحنه چند تن از بچه هایی که در محل ( فلکه چیتا ) حضور داشتند آن ها را تعقیب کردند که در نهایت یکی از آن ها دستگیر و به ماموران پلیس که سر رسیدند تحویل شد.
حالا این قلدر جاهل برود و آب خنک بخورد. امیدواریم از این پس چنین خبر هایی نشنویم و نبینیم. هرچند که در امیدواری بسی ناامیدی ست! چه کنیم دیگه ! ضرب المثل ها هم رنگ عوض می کنند!!
حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه های توسعه جنوب و قلم امروز و هفته نامه آستانه پارس در خوزستان) و هم مسوول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . این هم تلفن همراه برای ارایه ی پیشنهاد ها و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :