شيريني كيف‌قاپي!!

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 

 

در خبرها خوانديم «كيف‌قاپي در خشايار بين كيان و غضنفري بسيار زياد است، به طوري كه ساكنان و عابران امنيت ندارند. و از اين جور حرف ها!

البته اين موضوع از سوي يك خواننده به نام «سلطان» مطرح شده بود.

در اين ارتباط بچه‌نفتون كه متخصص در امور سرقت و كيف‌ربايي و جيمزباندي و سلطاني و چند نقطه است، مي‌گويد: كيف‌قاپي يكي از شيريني‌هاي زندگي است. اصولن ترانه‌اي هم در اين خصوص وجود دارد از جواد يساري كه مي‌گويد: «كيف‌قاپان شيريني زندگي‌اند/ از اونا نخواين كه كيفي نزنند!»

خب، با اين حساب چگونه انتظار داريم كه كيف‌قاپي در خيابان‌ها و ميدان‌ها و كوچه پس‌كوچه‌هاي شهر صورت نگيرد و برچيده شود؟!

اگر دوست نداريد كه كيف شما زده شود و آن را به سرقت نبرند، خب، مال خودت را سفت بچسب! زندگي شيريني دارد، تلخي دارد، پستي و بلندي دارد و بخور و بخور دارد و نخور و بمير دارد و چند نقطه كه اگر بخواهيم رديف كنيم، مثنوي هفتاد من كاغذ مي‌شود! و آخر سر هم نه من به جايي مي‌رسم و نه تو و نه دزد بدبخت و بيچاره و ذليل و عليل و چند نقطه!

بنابراين بنده يعني بچه ‌نفتون كه داراي مدرك پروفسوري در امور سرقت و مرقت و كيف‌قاپي و كيف‌ربايي و دزدي و چند نقطه هستم، اعلام مي‌كنم كه بايد به كيف ‌قاپان بها داد و از وجود اين عزيزان در امور ديگري نيز بهره‌ بجوييم! حالا اگر امور ديگر مهيا نمي شود و هنوزشه! فعلن كيف‌قاپان به همين امر مهم كيف‌قاپي بپردازند تا بعد ببينيم چطور مي‌شود؟! ضمنن كي به كيه را خودتان بنويسيد كه دردسري براي من درست نشود! مرسي!

/ 1 نظر / 3 بازدید
shirin

سلام همشهری.کی به کيه؟