تبريک به وزير مسکن!!

بعضي از مسوولان خيلي خدمتگزار ما از آن جا كه هم مردم شناسند و هم جامعه شناس و هم روانشناس و هم چند نقطه شناس، بايد براشون اسپند دود كرد

! حالا اسپند دست نبود مي توان از گرد ليمو و يا نمك و فلفل و ديگر ادويه جات استفاده كرد. البته اگر روي زغال باشد چه بهتر. اگر هم باز دم دست نبود از چوب خشك و در نهايت چوب تر استفاده شود. كه دودش ابتدا چشم خودشان را نوازش دهد! راستي شما ضرب المثل «تا نباشد چوب تر/ فرمان نراند گاو نر» را شنيده ايد؟! اگر شنيده ايد كه فبها. اگر هم نشنيده ايد حالا بشنويد. اگر هم مي پرسيد كه مصداق اين ضرب المثل چي هست، خودم هم نمي دانم! شما هم جستجو و كنكاش و چند نقطه نكنيد. بالاخره يك جوري مي شود آن را ديده يا ناديده گرفت. كي به كيه!

و اما چطور شد كه اين همه حاشيه رفتيم؟ خودم هم نمي دانم

! اما توي يكي از روزنامه ها خواندم: (البته از زبان وزير خيلي محترم و مردم دار مسكن و شهرسازي). «مردم وضع خوبي دارند. چون هم خودروي آخرين مدل خريداري مي كنند و هم خوب خريد مي كنند».

خوب، خوانندة عزيز

! به نظر شما، اين جملات قصار و زيبا و دلنشين و حكيمانه و فرزانه و چند نقطة جناب وزير نبايد با آب طلا نوشته و در تمام منازل ايران زمين و حتي اقصي نقاط جهان نصب شود تا جهان و جهانيان از وضعيت مردم ما آگاه شوند!! ؟

راستي

! حالا كه مردم ما وضع به اين خوبي دارند. يعني اينكه مسكن خود را از جناب وزير گرفته اند و ماشين‌شان را وزارت صنايع داده است و مايحتاج روزمره شان را وزارتين بازرگاني و جهاد كشاورزي تقديم كرده اند و پول نفت و گاز و قير و گازوييل‌شان را وزارت نفت داده است. آن هم بعد از نيمه شب! در حالي كه در طول روز هم مي توان طلب نفتي مردم را پرداخت. يعني به آن ها داد. ديگر نبايد ناراحتي و مسايل و مشكلاتي داشته باشند و بايد قند و يا پولكي توي دلشان آب شود!!

به گمانم آنهايي كه ادعا مي كنند وضع خوبي ندارند و يا آه ندارند كه با ناله سودا كنند، مال كشور ما نباشند و اصولن مردم ما نباشند

!!

آهاي دل فراخ زاده

! بدو برو چند صندوق ميوه از نوع درجه يك و ممتاز بخر و با ماشين آخرين مدلي كه جلوي در روزنامه پارك شده ببر بده خونه كه امشب ميهمان داريم. يك لاش گوسفند از نوع «بره» هم بخر، درست نيست جناب وزير يك شب بدون ميوه سر كنه. به ميوه فروش بگو از پول نفت فردا شب طلبش را مي پردازم، تا مي تواند ميوه هايش را هم گران كند. كي به كيه!!

/ 0 نظر / 3 بازدید