در نخستین جشنواره ملی- موضوعی مطبوعات ایران؛

روزنامه نگاران خوزستانی ها خوش درخشیدند


روزنامه نگاران خوزستانی، در نخستین جشنواره ملی- موضوعی مطبوعات ایران(زاگرس) با کسب رتبه های اول تا سوم در بخش های گوناگون، خوش درخشیدند.

در آیین اختتامیه این جشنواره که شب گذشته با حضور مسوولان کشوری و استانی در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام برگزار شد، محمد خطیب از نشریه مدن رتبه نخست بخش ویژه، نوید لیموچی از روزنامه توسعه جنوب رتبه دوم بخش تیتر، حبیب اله بهرامی از روزنامه توسعه جنوب رتبه سوم بخش سرمقاله و یادداشت و میلاد کارگر از هفته نامه آوای خوزستان رتبه برتر بخش صفحه آرایی را به خود اختصاص دادند.


«رسانه ها، موتور محرک تولید ملی»، «دندان های پر و جیب های خالی» و «به خدا پناه می بریم» عناوین آثار برگزیده ای است که به ترتیب توسط محمد خطیب، نوید لیموچی و حبیب اله بهرامی خلق شده بود.

در این جشنواره با اهدای لوح تقدیر، تندیس شیشه ای ویژه جشنواره و جوایز نقدی و فرهنگی از نفرهای برگزیده تجلیل شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه ، در مجموع 700 اثر در این جشنواره مورد داوری قرار گرفت که شامل گزارش با 207 اثر، مقاله با 137 اثر، سرمقاله و یادداشت با 136 اثر، مصاحبه با 73 اثر، تیتر با 63 اثر، صفحه‌آرایی با 45 اثر و عکس و طرح با 28 اثر است.

گفتنی است: اعضای هیات داوران نخستین جشنواره ملی- موضوعی مطبوعات ایران(زاگرس) را علی اکبر قاضی زاده دکترای روزنامه نگاری، فریدون صدیقی مدرس روزنامه نگاری، محمود مختاریان مدرس رشته گرافیگ و علیرضا کتابدار مدرس روزنامه نگاری دانشگاه امام صادق عهده دار بودند.

منتشر نشدن آثار برگزیده این جشنواره ملی در قالب کتابچه از نقاط ضعف به شمار می آید که توسط برگزیدگان به دبیر برگزاری نخستین جشنواره ملی- موضوعی مطبوعات ایران(زاگرس) یادآوری شد.

/ 1 نظر / 22 بازدید
انتشارات دلا

ايسنا خوزستان/ سومين كتاب سيد حيدر موسوي با عنوان مسجدسليمان و دفاع مقدس به زودي به زيور چاپ آراسته خواهد شد. سعيد مرادي مدير انتشارات دلا مسجدسليمان با اعلام اين خبر گفت: مسجدسليمان و دفاع مقدس سومين كتاب سيد حيدر موسوي در حوزه ادبيات دفاع مقدس است كه توسط انتشارات دلا مسجدسليمان منتشر خواهد شد. وي گفت: اين كتاب در 160 صفحه با كاغذ گلاسه و به صورت تمام رنگي تا يك ماه ديگر در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت. مرادي ادامه داد: در اين كتاب از گردان سلمان و شهدايي همچون شهيد بهنام محمدي...